OG艁OSZENIA

OG艁OSZENIA PARAFIALNE

Serdecznie dzi臋kuj臋 parafianom zamieszkuj膮cym miejscowo艣膰 Franciszkany za staranne posprz膮tanie wczoraj rano naszego ko艣cio艂a i przygotowanie go do niedzielnych uroczysto艣ci. Za tydzie艅 zapraszam mieszka艅c贸w Podstrobowa. B贸g zap艂a膰 za ofiary z艂o偶one na kwiaty oraz za wszelkie ofiary przeznaczone na utrzymanie naszej parafii.

Wielkie podzi臋kowania kieruj臋 w stron臋 p. Andrzeja Sobieraja, kt贸ry wykona艂 instalacj臋 elektryczn膮 w domu parafialnym. B贸g zap艂a膰.

Bardzo dzi臋kuj臋 r贸wnie偶 p. Danielowi Tusi艅skiemu za podarowanie i przywiezienie ziemi dla parafii, a tak偶e za ugniecenie sprz臋tem ci臋偶kim odpad贸w cmentarnych z艂o偶onych w kontenerze.

Dzi艣 obchodzimy 艢wiatowy Dzie艅 Chorego. Niech nie zabraknie w naszych modlitwach pami臋ci o osobach chorych.

W najbli偶sz膮 艣rod臋 (14 lutego) Msza 艣w. b臋dzie sprawowana o godz. 8.30 oraz 18.00, gdy偶 jest to 艢roda Popielcowa i rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Droga Krzy偶owa b臋dzie w pi膮tki 鈥 p贸艂 godziny przed wieczorn膮 Msz膮 艣w.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczn膮 si臋 w drug膮 Niedziel臋 Wielkiego Postu i potrwaj膮 do wtorku (b臋dzie to w dniach 25, 26 i 27 lutego br.).

Dzi臋kuj臋 za przyjmowanie mnie z wizyt膮 duszpastersk膮 do Waszych dom贸w, za modlitw臋, mi艂e rozmowy. Dzi臋kuj臋 te偶 za transport w czasie kol臋dy. Prosz臋 o tak膮 pomoc r贸wnie偶 w przysz艂o艣ci.

Poni偶ej dalszy plan wizyt duszpasterskich:

– wtorek (13 lutego) 鈥 Strzyboga (przy szosie) 鈥 od godz. 15.30;

– czwartek (15 lutego) 鈥 Strzyboga (domy od strony szko艂y oraz za stacj膮 paliw) 鈥 od godz. 16.00;

– sobota (17 lutego) Strzyboga (tzw. stara Strzyboga) 鈥 od godz. 9.00;

– wtorek (20 lutego) 鈥撯 Kaczor贸w i Nowy Kaw臋czyn (przy szosie oraz o艣rodek zdrowia) 鈥 od godz. 9.00;

– 艣roda (21 lutego) 鈥 Nowa Trzcianna, Helenk贸w oraz Zazdro艣膰 鈥 od godz. 9.00;

– czwartek (22 lutego) 鈥撯 Stara Rawa (od Dolecka) 鈥 od godz. 9.00;

– pi膮tek (23 lutego) 鈥 Stara Rawa (K膮ty) 鈥 od godz. 9.00;

– sobota (24 lutego) 鈥 Stara Rawa (Wola) 鈥 od godz. 9.00.

W nag艂ych sytuacjach plan wizyt duszpasterskich mo偶e ulec zmianom.

Przypominam, 偶e w czasie trwaj膮cej kol臋dy wizyty w kancelarii parafialnej umawiane s膮 telefonicznie b膮d藕 bezpo艣rednio po Mszy 艣w.

呕ycz臋 wszystkim b艂ogos艂awionego prze偶ywania niedzieli oraz samych powod贸w do rado艣ci w ca艂ym rozpocz臋tym tygodniu.